Dolegliwości naczyniowe

Popraw swoje wyniki krwi. We krwi tlen przylega do hemoglobiny (Hb), która występuje naturalnie w czerwonych ciałkach krwi. Im więcej tlenu Hb pochłania, tym więcej tlenu transportuje Twoja krew do mięśni. Tam magazynowane jest paliwo potrzebne do ćwiczeń fizycznych. Aby spalić to paliwo, Twoje mięśnie potrzebują tlenu.

Lepszy transport tlenu

Im większy dopływ tlenu do krwi, tym lepsze zużycie paliwa w mięśniach, tym więcej ćwiczeń fizycznych możesz wykonać. Właśnie tam Laeq Heath 3.0 wykazuje swoją przydatność, ponieważ jeśli przyczynia się do czegokolwiek, to jest właśnie lepszy transport tlenu, dzięki czemu poczujesz się lepiej i będziesz w stanie wykonywać bardziej intensywne ćwiczenia.

Lepsza absorpcja składników odżywczych

Energia, którą Laeq Health 3.0 dostarcza Twojej krwi, jest absorbowana przez mitochondria w Twoich komórkach i zwiększa przepuszczalność ścian komórkowych. W rezultacie znacznie zwiększa się wchłanianie i uwalnianie składników odżywczych - podobnie jak transport odpadów metabolicznych, takich jak nadmiar białek i tłuszczów. Jednym z tego efektów jest zapobieganie niedrożności lub udrażnianie naczyń krwionośnych.

Zredukowany rozkład żelaza

Żelazo odgrywa ważną rolę w transporcie tlenu we krwi. Laeq Health 3.0 przyczynia się do zmniejszonego rozkładu żelaza we krwi, dzięki czemu czerwone krwinki są pobudzane do jego lepszego przyswajania.

Pozytywne efekty

Wiele publikacji naukowych udowodniło, że PBM, a co za tym idzie Laeq Health 3.0, daje mnóstwo pozytywnych efektów dla krwi - i, w rzeczy samej, dla całego twojego dobrostanu.

Po prostu czytaj dalej

● Poprawienie krążenia krwi
● Zwiększona produkcja endorfin
● Zwiększenie transport tlenu
● Zwiększenie odporność
● Szybsza rekonwalescencja poprzez stymulację replikacji DNA i podział komórek
● Pobudzenie aktywności komórek nerwowych
● Stymulacja funkcji narządów
● Zwiększona przepuszczalność ścian komórkowych podczas transportu składników odżywczych i substancji odpadowych
● Ponownie naładowane mitochondria
● Zmniejszenie ilość infekcji
● Zredukowanie bólu i bólów mięśni

Poprawa zdrowia

Ustalono przyczynę fibromialgii, gdzie rozwiązanie jest w zasięgu ręki.. PBM optymalizuje krążenie krwi, zwalcza zakwaszenie i optymalizuje poziom serotoniny. Tak więc minęły czasy nieskutecznych środków przeciwbólowych, leków przeciwzapalnych i środków uspokajających – i związanych z tym wszystkich okropnych skutków ubocznych. Dzięki Laeq,
PBM, laserowi domowemu i aplikacji Laeq możesz skutecznie zwalczać fibromialgię. Nie tylko w sensie leczenia objawów: mówimy tu o prawdziwym wyleczeniu.

"" was added to wishlist