Choroby metaboliczne

Dzięki Laeq 3.0 poczujesz się jak całkowicie zdrowy

Mitochondria są elektrowniami naszych komórek i odgrywają istotną rolę w naszym zaopatrzeniu w energię - zaspokajając potrzeby energetyczne. Z tego powodu są ważnym czynnikiem mającym wpływ na samopoczucie. Jednocześnie są one także generatorami dolegliwości i chorób, głównie tych związanych z metabolizmem.

Ma to wszystko związek z faktem, że podczas przetwarzania energii mitochondria produkują substancje odpadowe; na przykład wolne rodniki, które mogą uszkodzić Twoje DNA, a dokładniej, Twoje mitochondrialne DNA. Może to wpłynąć na Twoje zaopatrzenie w energię, dzięki czemu będziesz bardziej podatny na choroby (metaboliczne).

Pozytywny efekt

Laeq Health 3.0 ma pozytywny wpływ na to mitochondrialne DNA. Poprzez zastosowanie Laeq Health 3.0 do komórek, energia ta jest absorbowana przez chromofory na mitochondriach, co stymuluje tworzenie ATP (trifosforanu adenozyny). Pozwala to mitochondrialnemu DNA na przyjęcie jego normalnej okrągłej i funkcjonalnej formy, dzięki czemu może ono ponownie zaspokoić potrzeby energetyczne komórki.

Ta energia jest potrzebna do stworzenia cząsteczek białek, które są częścią prawie każdego procesu w komórce. Białko jest przechowywane w DNA komórki i jest określane genetycznie. Potrzebna jest do tego energia, a ta energia to ATP. Jeśli ten proces zostanie zakłócony, ludzie zachorują lub komórki się zmutują.

"" was added to wishlist