Sport

Uprawiając sport amatorsko czy profesjonalnie, dbasz tylko o jedną rzecz: aby przez cały czas być coraz lepszym.

Poprawiając swoje wyniki osiągane w czasie sesji treningowych chcesz również szybciej odzyskać siły zarówno po treningu jak i po kontuzji. Cóż, z PBM - dzięki Laeq - możesz osiągnąć oba te cele.

Zwiększ swoją wytrzymałość

PBM to platforma treningowa którą masz w domu. Pomyśl o tym: lepsze krążenie krwi, więcej czerwonych krwinek, lepsze przyjmowanie tlenu i transport tlenu. Rezultatem jest zwiększona wytrzymałość.

Szybsza rekonwalescencja

Lepsze krążenie krwi, lepsze pobieranie tlenu i lepszy transport tlenu. Czynniki te niewątpliwie przyczyniają się do szybszego wchłaniania składników odżywczych do krwi i szybszego usuwania ``substancji odpadowych``. W rezultacie szybciej odzyskujesz siły po treningach.

Zmniejszenie bólów mięśniowych

Wszechstronnie zwiększone zarządzanie tlenem we krwi, w połączeniu ze zwiększonym przyjmowaniem składników odżywczych i zwiększonym usuwaniem substancji odpadowych, prowadzi do mniejszej i mniej uciążliwej bolesności mięśni.

Popraw swoją wydolność

Lepsza wytrzymałość, szybsza regeneracja i mniejsze bóle mięśniowe: powinno być już jasne, że PBM robi to, czego Ty, jako sportowiec, pragniesz. Poprawia wydolność Twojego organizmu.

"" was added to wishlist