Aplikacja Laeq

Przyczynia się do sukcesu Twojej terapii.

PBM jest całkowicie spersonalizowany i dostosowany do Twojej osoby. Ale to nie znaczy, że jesteś sam: na pewno nie, ponieważ Laeq Health 3.0 jest zawsze podłączony do aplikacji Laeq na smartfonie. Twoje użycie urządzenia jest zawsze monitorowane i regulowane. Musisz tylko wskazać w aplikacji, jak się czujesz. Jest to ta bezpośrednia i stała forma komunikacji, która zapewnia wysoką zgodność - i w rezultacie sukces strukturalny terapii.

Dwa razy po 30 minut

Używaj Laeq Health 3.0 dwa razy dziennie przez 30 minut. Zaczekaj co najmniej 6 godzin po użyciu, zanim użyjesz go ponownie. Kontynuuj tę terapię nie dłużej niż przez 14 dni. Po tym okresie powinna nastąpić 7-dniowa przerwa, w czasie której nie podejmuj żadnego leczenia.

Może się to wydawać skomplikowane, ale tak nie jest. W końcu twoje leczenie jest całkowicie zarządzane i wspierane przez aplikację Laeq. Ta aplikacja przypomina o Twoich sesjach i zapewnia, że nigdy nie użyjesz Laeq Health 3.0 więcej niż dwa razy dziennie lub w ciągu 6 godzin po poprzednim użyciu.

W ten sposób zawsze będziesz mieć gwarancję maksymalnej zgodności i optymalnego bezpiecznego użytkowania urządzenia Laeq Health.

Pomiar postępu

Aplikacja Laeq zadaje również pytania. Aplikacja wykorzystuje Twoje odpowiedzi do mierzenia efektu leczenia i postępów. Możesz śledzić swoje postępy w ``Mój Laeq``, Twoim osobistym profilu na stronie Laeq.

Dzięki odpowiedziom zgromadzimy również cenne informacje na temat kompletnej metody leczenia. Oczywiście ta informacja jest całkowicie anonimowa. Używamy tych informacji do współpracy z środowiskiem naukowo-medycznym w celu tworzenia nowych skutecznych aplikacji.

"" was added to wishlist